Збільшення податку на бензин і дизель обійдеться автомобілістам в десятки мільярдів

Увеличение налога на бензин и дизель обойдется автомобилистам в десятки миллиардов

Президент США Дональд Трамп готовий підтримати збільшення податку на бензин і дизельне паливо. Про це журналістам розповів американський сенатор Тому Карпер, повідомляє Fox News.

Дональда Трампа зараз у США критикують дуже сильно. Але, схоже, незабаром на нього впаде цілий шквал критики. А все із-за того, що Трамп збирається підтримати законопроект, що передбачає збільшення податку на бензин і дизельне паливо на 25 центів за галон (1 галон = 3,7 л).

Більшість американців виступають проти збільшення будь-яких податків, тим більше податків на бензин і дизельне паливо. Згідно з новою доповіддю Strategas Research, збільшення податку на паливо для автомобілів коштуватиме американцям десятки мільярди доларів. Природно, американці дуже не хочуть розлучатися зі своїми грошима.

Прес-служба Білого дому відмовилася коментувати інформацію про те, що Трамп, нібито, готовий підтримати збільшення податку на бензин і дизельне паливо. Було сказано лише, що «це питання поки ще розглядається».

У Сполучених Штатах податок на бензин і дизельне паливо зараз становить 18,4 цента за галон. В останній раз його збільшували в 1993 році.