Audi розробить віртуальний електричний суперкар

Audi разработает виртуальный электрический суперкар

Компанія Audi опублікувала на своїй сторінці в Facebook тизер віртуального електричного суперкара, розробленого для гоночного симулятора Gran Turismo Sport. Прототип буде представлений повністю 9 квітня.

Подробиці про віртуальному проекті поки не повідомляються. Судячи з хештегам, новинка отримає позначення Vision GT e-tron. З цього випливає, що гоночний автомобіль оснастять електричною силовою установкою і системою приводу на всі колеса, а також масивним антикрилом.

Audi стане не першим автовиробником, який розробив комп’ютерний суперкар для гри Gran Turismo Sport на консолі PlayStation 4. Так, у жовтні компанія Peugeot представила гоночний автомобіль L750 R HYbrid. Кузов машини виконаний з вуглеволокна, завдяки чому маса концепту складає всього 825 кілограмів.

Прототип оснащується двигуном внутрішнього згорання і електромотор. Бензинова силова установка має потужність 580 к. с. і максимальною швидкістю 10 000 оборотів в хвилину. Мотор працює спільно з 170-сильним електричним двигуном. Сумарна віддача L750 R HYbrid становить 750 кінських сил.

Електрична установка живиться від охолоджуваної літій-іонної батареї. Також автомобіль оснащується 7-ступінчастою коробкою передач, яка як і силові агрегати, встановлюється на задній осі. До 100 км/год автомобіль може розігнатися за 2,4 секунди.