Audi зробила подовжений Q5 з колісною базою A6

Audi сделала удлиненный Q5 с колесной базой A6

Компанія Audi представила «розтягнуту» версію кросовера Q5 для китайського ринку. Від глобальної моделі новинка відрізняється збільшеною на 88 міліметрів колісною базою. Про це повідомляє Autohome.

Довжина Audi Q5 L становить 4765 міліметрів, ширина — 1893 міліметра, висота — 1659 міліметрів. Колісна база налічує 2908 міліметрів. За цим показником подовжений «Ку-п’ятий» майже зрівнявся з седаном A6 — різниця у відстані між осями двох моделей становить всього 16 міліметрів.

Audi сделала удлиненный Q5 с колесной базой A6

Оснащення кросовера не відрізняється від машин, що поставляються, наприклад, на російський ринок. Audi Q5 L комплектується матричної світлодіодним оптикою, мультимедійною системою з 8,3-дюймовим дисплеєм і проекційним екраном.

Audi сделала удлиненный Q5 с колесной базой A6

Моторна гамма складається з «турбочетверок» об’ємом два літри потужністю від 190 до 252 кінських сил. Стандартними для кросовера є семиступінчаста роботизована трансмісія і повний привід.

Кросовер Audi Q5 L став першою моделлю, яка встала на конвеєр нового заводу Audi Q в Чанчуні, будівництво якого почалося в грудні 2014 року. Підприємство, обладнане 510 роботами, а також зварювальними та покрасочными цехами, може випускати до 150 тисяч автомобілів на рік.