Австралійці вимагають, щоб компанія BMW випустила пікап

Австралийцы требуют, чтобы компания BMW выпустила пикап

Керівництво BMW Australia благає штаб-квартиру, щоб ті запустили у виробництво модель з відкритим кузовом для поклажі.

Нова модель необхідна не тільки для конкуренції з Mercedes-Benz X-Класу, але і щоб баварська марка змогла зайняти належну їй частку сегмента вантажопасажирських автомобілів легкого класу, який активно зростає в тому регіоні.

В ході досить відвертого інтерв’ю з виданням Car Advice глава BMW Australia Марк Вернер розповів, що його фірма просто не може ігнорувати наростаючий попит на пікапи, особливо на таких ринках, як Австралія та інші країни Південно-Східної Азії, а також в Африці і Південній Америці.

«Ми були дуже настирливі в розмові з вищестоящим керівництвом, коли мова зайшла про utes – або пікапах, вважаючи, що це якраз те, чому компанія повинна приділяти наполегливе увагу і чим ніяк не можна нехтувати», — говорить Вернер. «В минулому році з 1,1 мільйона машин, проданих в Австралії, понад 150 тис. були пікапи, при цьому ute-сегмент збільшився в порівнянні з минулим роком відразу на 17 відсотків», сказав він, говорячи про ступінь популярності цих машин в країні.

На думку Вернера, з BMW X5 вийшов би відмінний пікап, нітрохи не шкодить іміджу вихідної, чисто пасажирської моделі. Проте останнє слово все-таки залишається за ним.