Bentley вбудувала в Bentayga сканер відбитків пальців

Bentley встроила в Bentayga сканер отпечатков пальцев

Компанія Bentley вбудувала сканер відбитків пальців у відсік для зберігання дрібних речей, розташований на центральному тунелі позашляховика Bentayga. Це рішення, вважає виробник, дозволить власникам автомобіля не турбуватися про залишені в салоні цінних предметах. Наприклад, годинах.

Відсік розроблений підрозділом Mulliner – він представляє собою литий алюмінієвий бокс. У ньому знаходяться два USB-порту, які дозволяють заряджати смартфони всередині або зовні відсіку. В пам’ять біометричного сенсора, вбудованого в кришку, можна одночасно записати кілька відбитків пальців.

Bentley встроила в Bentayga сканер отпечатков пальцев

Позашляховик Bentley Bentayga оснащується чотирилітровим твін-турбо мотором V8 (550 сил і 770 Нм), шестилітровим агрегатом W12 (608 сил і 900 Нм), а також дизелем 4.0 V8 (435 кінських сил і 900 Нм). Крім цього, у Женеві марка представила гібридну модифікацію з силовою установкою від Porsche Panamera E-Hybrid.

Bentley встроила в Bentayga сканер отпечатков пальцев

В оснащення гібрида увійшла навігаційна система, яка прораховує оптимальний варіант використання ДВЗ і електромотора для кожного маршруту, а також домашнє зарядний пристрій, розроблений відомим промисловим дизайнером Філіпом Старком.