BMW, Daimler, Ford і VW показали, як будуть виглядати їх електрозаправки

BMW, Daimler, Ford и VW показали, как будут выглядеть их электрозаправки

Консорціум автовиробників BMW Group, Daimler AG, Volkswagen і Ford представив дизайн власної мережі зарядних станцій Ionity, яку планується розгорнути вздовж основних європейських магістралей. Кожен комплекс буде відрізнятися паряться дахом і простими конструкціями з відкритим світлим простором.

Основою зарядної станції стане світловий короб, встановлений на вертикальному пілоні. Очікується, що вночі він буде виступати в ролі своєрідного маяка. Особливістю електрозаправок стане поєднання «плоских поверхонь, інтелектуальних інтерфейсів і легких матеріалів».

BMW, Daimler, Ford и VW показали, как будут выглядеть их электрозаправки

У плани консорціуму входить відкриття 400 зарядних станцій потужністю 350 кіловат. Перші 20 комплексів заробили в минулому році, ще 100 побудують до кінця 2018-го. Завершити розгортання мережі планується до 2020 року.

Зараз найбільша мережа зарядних комплексів для електромобілів належить Tesla. Їх загальна кількість — 1130. На їх території розташовано 8496 станцій.

BMW, Daimler, Ford и VW показали, как будут выглядеть их электрозаправки

Розвиток лінійки електричних моделей великими виробниками пов’язано з вимоги Європейського союзу про скорочення викидів діоксиду вуглецю. До 2021 року середній показник по модельному ряду повинен бути не вище 95 грамів на один кілометр пробігу, що відповідає витраті 4,1 літра для бензинових і 3,6 літра для дизельних автомобілів.