BMW оновлює мотоцикли GS F-серії

BMW обновляет мотоциклы GS F-серии

Німецький виробник мотоциклів компанія BMW представила оновлену лінійку своїх мотоциклів напрямки GS F-серії.

Метою трансформації мотоциклів, які випускаються в практично незмінному вигляді практично одинадцять років, як відзначає виробник, є перетворити їх на універсальні апарати, здатні переміщати свого власника в просторі незалежно від типу поверхні під колесами та мети поїздки.

BMW обновляет мотоциклы GS F-серии

Серія 2018 року, що складається з мотоциклів BMW F 750 GS і F850 GS, буде забезпечуватися новими двухцилиндровыми рядними двигунами, у яких стали більше потужність і крутний момент. 750-ї зможе похвалитися 77 кінськими силами (за 7 500 об./мін.), а 850-й – 95-ю конячками при 8 250 об./мін.

Крім нових двигунів, мотоциклів буде нова сталева рама. Паливний бак розташований зазвичай, між сидінням і кермом. Також буде нова телескопічна вилка і новий маятник з центральною пружиною.

BMW обновляет мотоциклы GS F-серии

У стандарті нові мотоцикли F-серії будуть мати ABS, ASC і режими руху «дощ» і «дорога». Опціонально можна буде замовити електронну регулювання підвіски і багатофункціональну панель приладів, а також кольоровим 6,5-дюймовий TFT-дисплей.

«F 750 GS призначений для всіх мотоциклістів, які воліють концептуальний дизайн тревел-ендуро в поєднанні з низьким сидінням, гарну доступність потужності, високу ефективність і багатогранне якість. Новий F 850 GS запропонує ще більше потужності, ще більш видатні туринговые характеристики та чудові позашляхові можливості», — відзначають в БМВ.

BMW обновляет мотоциклы GS F-серии

Про ціни і про те, коли нові мотоцикли з’являться у дилерів, поки нічого не повідомляється.