Cadillac навчив машини стримить музику без смартфонів

Cadillac научил машины стримить музыку без смартфонов

Музичний стриминговый сервіс Spotify спільно з Cadillac випустив додаток, яке дозволить власникам машин американської марки слухати музику без смартфонів. Програма встановлюється в інформаційно-розважальну систему автомобіля, а для доступу до сервісу використовує вбудований вихід в Мережу 4G LTE. Про це повідомляє Engadget.

Додатки Spotify для Cadillac схоже на його аналог для смартфонів. Власники можуть отримати доступ до рекомендаційними функціями сервісу, списку треків і персональної бібліотеці, а також створювати плейлисти. Тим не менш, в цілях безпеки його функціональність обмежена. Наприклад, можна переглядати великі списки треків, тому що вони можуть відволікати водія від дороги.

Cadillac научил машины стримить музыку без смартфонов

Додаток доступний для моделей ATS, ATS-V, CTS, CTS-V і XTS. Очікується, що на флагманському седані CT6 воно з’явиться пізніше.

Раніше Seat став першими виробником, интегрировавшим в свої автомобілі популярний додаток для пошуку музики Shazam. Сервіс почне працювати з квітня поточного року і буде доступний через спеціальні програми для платформи Android Auto.