Citroеn Jumpy: нові нагороди в світі, вигода в Україні

Citroёn Jumpy: новые награды в мире, выгода в Украине

Інформація розміщена на правах реклами:

Фургон CITROEN Jumpy заслужив нову престижну нагороду: «Кращий великий бізнес-фургон» (Best Large Trades Van) в британському конкурсі «Бізнес-фургон 2018 року» (Business Van of the Year Awards 2018). Нагадаємо, що в Україні новинка CITROЕN Jumpy доступна з широким вибором версій: три типи кузова, два мотора, безліч сучасного стандартного і додаткового оснащення. Ціна автомобіля – 584 від 300 грн.

Citroёn Jumpy: новые награды в мире, выгода в Украине

Новий CITROЕN Jumpy з честю продовжує історію моделі як незамінного помічника в бізнесі і надійного транспортного партнера. У березні Новий CITROЕN Jumpy заслужив титул «Кращий великий бізнес-фургон» (Best Large Trades Van) у конкурсі «Бізнес-фургон 2018 року» (Business Van of the Year Awards 2018), що проводиться у Великобританії – це чергове підтвердження високої якості, відмінною надійності, високій економічності новинки.

Citroёn Jumpy: новые награды в мире, выгода в Украине

Отримати всі кращі переваги Нового CITROЕN Jumpy покупці можуть і в Україні. Причому кожен клієнт може вибрати варіант під свої запитання та завдання, адже для фургона CITROЕN Jumpy доступний широкий вибір різних модифікацій. По-перше, можна вибрати один з трьох розмірів кузова: короткий варіант – зручний на тісних вулицях в центрі міста; довгий варіант – для перевезення максимально-можливого обсягу вантажу; середній варіант – як якась «золота середина». По-друге, можна вибрати один з двох моторів: економічний дизель HDi 90 – для тих, хто їздить бережливо; потужний двигун HDi 150 – для тих, кому потрібно швидко перевозити важкі вантажі. Нарешті, третє – вибір специфічного обладнання та устаткування для комфорту: додаткова бічна зсувні двері, захисна перегородка салону, засклені розпашні задні двері, захисне покриття кузова. З усіма версіями моделі можна ознайомитися в конфігураторі.

Citroёn Jumpy: новые награды в мире, выгода в Украине

Особливо варто відзначити спочатку високий рівень базового оснащення: системи ABS і ESP, подушки безпеки, підсилювач керма, бортовий комп’ютер, круїз-контроль, фірмова захист двигуна, електричні склопідйомники. Також автомобіль можна додатково оснастити унікальними опціями, які дуже корисні в роботі: система поліпшення прохідності Grip Control і всесезонні шини, повний привід від Dangel і збільшений кліренс, оригінальний фаркоп. Окремо варто відзначити унікальний модульний трансформований салон Moduwork: тримісний салон (посадкова формула 1+2), вікно для перевезення довгомірів, регулювання сидіння водія по висоті, що складаються сидіння пасажирів. Нарешті, всі найпопулярніші і необхідні опції можна отримати в одному пакеті «БІЗНЕС», який дає додаткову вигоду щодо стандартних цін на ці опції. Детальніше про моделі можна дізнатися в шоурумі на офіційному сайті.

Автомобіль доступний за дуже вигідною ціною – від 584 300 грн. Крім того, Новий CITROЕN Jumpy можна придбати в кредит або лізинг на вигідних умовах фірмових програм фінансування в кредит і лізинг від CITROЕN (перший внесок від 20%). Будьте впевнені: CITROЕN Jumpy – це надійний партнер, який піклується про ваш бюджет і прибутковості вашого бізнесу.

Детальна інформація про Citroеn.

Citroёn Jumpy: новые награды в мире, выгода в Украине
СІТРОЕН ЦЕНТР «АВТО ВІА»

Сітроен Центр «Авто Віа» – офіційне представництво Citroеn в Харківській області. Тут шанувальники цього французького бренду отримують повний спектр послуг.

перейти на сайт компанії →