Формула-1 отримала якнайшвидшу і найпотужнішу машину безпеки

Формула-1 получила быстрейшую и мощнейшую машину безопасности

Новим автомобілем безпеки Формули-1 став суперкар Mercedes-AMG GT-R, який змінив у цій ролі AMG GT S. Новинка є найшвидшим і найпотужнішим автомобілем з усіх, що коли-небудь використовувалися для цих цілей в чемпіонаті світу.

Машина безпеки Формули-1 укомплектована карбон-керамічними гальмівними механізмами, спеціальними стікерами, каркасом безпеки, а також сигнальними лампами на даху, які встановлені на карбонової спеціальній підставці, аеродинамічної форми.

Формула-1 получила быстрейшую и мощнейшую машину безопасности

Всередині AMG GT-R знаходяться два планшетних комп’ютера iPad. Один з них показує телетрансляцію, а другий – схематичне положення болідів на трасі. Автомобіль також отримав радіо для зв’язку з дирекцією гонки.

Формула-1 получила быстрейшую и мощнейшую машину безопасности

Купе Mercedes-AMG GT-R оснащується чотирилітровим мотором V8 бітурбо, віддача якого становить 585 кінських сил і 700 Нм крутного моменту. З місця до «сотні» двухдверка розганяється за 3,6 секунди, а її максимальна швидкість становить 318 кілометрів на годину. Модель також отримала активні аеродинамічні елементи і полноуправляемое шасі.