Geely Auto починає виробництво автомобілів, обладнаних інтелектуальної екосистемою Geely Smart (GKUI)

Geely Auto начинает производство автомобилей, оборудованных интеллектуальной экосистемой Geely Smart (GKUI)

Першою моделлю Geely, яка отримала екосистему Geely Smart став кросовер Geely Bo Yue (на ринках СНД – Geely Atlas).

В рамках конференції Eco-Partner, організованою Geely Auto р. в Санья, Хайнань відбулася презентація екосистеми Geely Smart (GKUI) і першої моделі автомобіля, яка отримає дане обладнання — Geely Atlas 2018 модельного року. Завдяки впровадженню GKUI модель Atlas встановлює нові стандарти в сфері інтелектуальних комунікаційних технологій і закріплює за собою статус «розумного позашляховика».

Geely Auto начинает производство автомобилей, оборудованных интеллектуальной экосистемой Geely Smart (GKUI)

Презентація екосистеми Geely Smart (GKUI) і кросовера Geely Atlas 2018 пройшла під девізом «Підключай і створюй, відкривай поділися» («Connect and Create, Open and Share»). Geely Smart (GKUI) – екосистема, яка створювалась у співпраці з партнерами, що працюють в сфері штучного інтелекту, з використанням інтелектуальних технологій зв’язку і Big Data. Отримане в результаті рішення являє собою одну з кращих в галузі відкритих платформ на базі штучного інтелекту, створену з урахуванням повсякденних потреб автомобілістів. Впровадження даної платформи дозволить інтегрувати автомобіль у всесвітню мережу, перетворить його в комфортабельне і продумане рішення для забезпечення мобільності, створивши мультифункціональне простір для пасажирів.

На даний момент платформа підтримує навігаційне додаток AutoNavi, технологію розпізнавання голосу iFlytek, стандарти зв’язку ZTE, використовувані для підключення до мереж 4/5G, додаток Ximalaya Radio, соціальні сервіси Tencent, додаток JD Smart Home, високошвидкісну передачу даних, медичне додаток WeDoctor, навчальна програма для дітей Babytree та інші інноваційні програми. У використанні платформа не відрізняється від звичайного смартфона, тому знайомий більшості користувачів формат дозволяє реалізувати простий і зручний інтерфейс користування додатками. В майбутньому компанія Geely планує збільшити кількість додатків, підтримуваних нової екосистемою.

Geely Auto начинает производство автомобилей, оборудованных интеллектуальной экосистемой Geely Smart (GKUI)

Geely Atlas розроблявся як високотехнологічний інтелектуальний позашляховик, орієнтований на користувачів, які цінують технології і комунікаційні можливості. Обладнаний системою «Hello, Atlas», автомобіль став початком нової епохи на ринку кросоверів Китаю і відкрив багато нових можливостей для обладнані інтелектуальними рішеннями моделей цього сегмента, в якому встановлює стандарти бренд Geely.

На додаток до нової системи Geely Atlas 2018 модельного року отримав ряд важливих оновлень. Змінилися зовнішній вигляд і оформлення салону автомобіля. Зокрема, нова модель обладнана системою кругового спостереження G-Safety з кутом огляду 360°, яка забезпечує виявлення різних перешкод і дозволяє запобігати небезпечні ситуації, підвищуючи безпеку водіння. Серед інших новинок: аудіосистема Morel класу Hi-End, «розумні» вікна з режимом безпечної вентиляції, функція безключового доступу в багажний відсік, 6 USB-роз’ємів і інші орієнтовані на потреби користувачів технології, які підвищують рівень комфорту і технічного оснащення автомобіля.

Geely Auto начинает производство автомобилей, оборудованных интеллектуальной экосистемой Geely Smart (GKUI)

В оновленому екстер’єрі увагу привертає новий дизайн решітки радіатора, викликає асоціації з повітрозабірниками двигуна реактивного літака, спортивні 19-дюймові колісні диски, виконані в традиційному для Geely витонченому і, в той же час спортивному стилі, елегантні задні ліхтарі, оперізують кузов. Пропонований як опція новий колір салону Tan Brown, який представляє собою новий погляд на дизайн інтер’єру, дарує відчуття комфорту і тепла.

На китайському ринку нова модель буде продаватися з двома варіантами двигунів, які вже використовувалися у моделі попереднього покоління: перевірений часом 2-літровий атмосферний бензиновий двигун, і власна розробка компанії Geely – новий бензиновий двигун об’ємом 1,8 л з турбонаддувом і безпосереднім уприскуванням. За результатами голосування він двічі входив в десятку кращих двигунів Китаю в 2015, і потім 2016 році.

Geely Auto начинает производство автомобилей, оборудованных интеллектуальной экосистемой Geely Smart (GKUI)

Виступаючи на церемонії презентації, генеральний директор Geely Auto Group р-н Ань Цунхуэй сказав: «Враховуючи щорічний обсяг продажів, що перевищує один мільйон автомобілів, компанія Geely Auto прагне стати не просто лідером на ринку Китаю, а завоювати позицію провідного в країні постачальника рішень у сфері використання альтернативних джерел енергії та інтелектуальних комунікаційних технологій. Використовуючи технологічний підхід до брендингу та інноваційні методи розробок, Geely переходить від виробництва до створення, від швидкого зростання до високоякісному. Компанія Geely прагне якомога швидше досягти цілей стратегії розвитку 2020 і увійти в десятку провідних автовиробників світу. Сьогоднішня презентація екосистеми Geely Smart підтверджує, що компанія Geely знаходиться на шляху до трансформації в інноваційну компанію, рухому новітніми високими технологіями». Geely Auto планує почати поставки в Україну Geely Atlas у другій половині 2018 року. Більше про Geely в Україні на сайті.

Geely Auto начинает производство автомобилей, оборудованных интеллектуальной экосистемой Geely Smart (GKUI)
Geely Групи компаній «АІС»

Компанія Geely – один з найбільших виробників легкових авто Китаю. Автомобілі Geely — бюджетні машини в багатій комплектації.

перейти на сайт компанії →