Geely увійшов до двадцятки найдорожчих автобрендів в світі

Geely вошел в двадцатку самых дорогих автобрендов в мире

Інформація розміщена на правах реклами:

Geely Auto зайняв 18-е місце серед найдорожчих автомобільних брендів в світі в рейтингу Brand Finance за підсумком 2018 року. Компанія за рік піднялася на 4 позиції і є одним з двох китайських брендів, хто входить в ТОП-20.

Geely вошел в двадцатку самых дорогих автобрендов в мире

Коментуючи звіт, Девід Хей, генеральний директор Brand Finance, зазначив:

«Китайські бренди досягли значного зростання своєї вартості завдяки їх успіху на внутрішньому ринку, який зараз є найбільшим у світі».

Він також припустив, що вони будуть виходити за межі своїх кордонів і поглинати західні бренди, щоб використовувати їх силу на міжнародних ринках.

Високі темпи зростання виробництва і продажів Geely Auto пов’язані з запуском на ринок модельної лінійки третього покоління бренду, всі з яких стали хедлайнерами продажів у своїх сегментах. Оціночна вартість бренду Geely зросла на 62% до 6,0 млрд. дол. США. Продажі Geely зросли за 2017 рік на 63% до 1,25 млн. автомобілів. У 2018 року Geely планує продати 1,58 млн. автомобілів та до 2020 року довести обсяг продажів до 2 млн. од.

Geely вошел в двадцатку самых дорогих автобрендов в мире

Brand Finance – незалежна консалтингова компанія в області оцінки і стратегії бренду. Значення вартості бренду розраховуються з використанням підходу Royalty Relief, який являє собою метод оцінки, що відповідає галузевим стандартам, встановленим в ISO 10668. Це передбачає оцінку ймовірних майбутніх доходів, що відносяться до бренду, і, отже, буде визначати чисту економічну вигоду ліцензіара.

Geely вошел в двадцатку самых дорогих автобрендов в мире

В Україні бренд Geely офіційно представлений з 2007 року. Офіційний імпортер – Група компаній АІС. За даний період в Україні реалізовано близько 70 000 автомобілів Geely більш, ніж десяти різних моделей. Зараз на українському ринку представлений один з хедлайнерів продажів бренду Geely Emgrand 7. Дана модель завоювала титул «Самого продаваного автомобіля в Україні»*. Має серед конкурентів одні з найкращих показників безпеки – європейський комітет з проведення незалежних краш-тестів EuroNCAP привласнила Emgrand 7 чотири зірки з максимальних п’яти в рейтингу безпеки**. Істотно перевершує інші моделі за рівнем комплектації, має цілий ряд опцій преміального сегмента таких, наприклад, як система безключового доступу, запуск двигуна за допомогою кнопки Start/Stop, LED-вогні та ін.

Geely вошел в двадцатку самых дорогих автобрендов в мире

У другій половині 2018 року запланована презентація та старт продажів нової моделі бренду Geely Atlas.

Більше дізнатися про Geely можна на сайті, а також за телефоном інформаційної лінії Групи компанії «АІС»: 0-800-500-205 (дзвінки безкоштовні зі всіх телефонів в межах України).

* за підсумками реєстрацій нових автомобілів згідно з даними ІАГ «Авто-Консалтинг» за підсумком 2014 р.

Geely вошел в двадцатку самых дорогих автобрендов в мире
Geely Групи компаній «АІС»

Компанія Geely – один з найбільших виробників легкових авто Китаю. Автомобілі Geely — бюджетні машини в багатій комплектації.

перейти на сайт компанії →