Голландці продають Bentley Continental GT для бездоріжжя

Голландцы продают Bentley Continental GT для бездорожья

Голландський дилер з продажу ексклюзивних автомобілів Classic Yountimer Consultancy власними силами збудував позашляхову версію купе Bentley Continentl GT.

Голландцы продают Bentley Continental GT для бездорожья

Автомобіль, виконаний в стилістиці Porsche 911 Safari, зараз виставлений на продаж. Ціна поки не повідомляється.

«Позашляховик» побудований на базі машини зразка 2004 року, а його пробіг становить майже 85,2 тисячі кілометрів. Спочатку автомобіль належав французькому дилера марки. Continental GT отримав нову підвіску із збільшеним дорожнім просвітом, пластикові розширювачі колісних арок, рейлінги і закріплене на даху запасне колесо. Салон з обробкою деревом і шкірою коньячного кольору залишили без змін.

Голландцы продают Bentley Continental GT для бездорожья

Bentley Continentl GT оснащений стандартним 6,0-літровим твін-турбо двигуном W12. Віддача агрегату становить 560 кінських сил і 650 Нм крутного моменту. Звичайне купе здатний розганятися до «сотні» за 4,8 секунди. Максимальна швидкість — 318 кілометрів на годину. Динамічні характеристики переробленої машини не повідомляються.

У компанії відзначають, що автомобіль повністю функціональний. У тому числі, у нього працює система повного приводу.

Голландцы продают Bentley Continental GT для бездорожья

Влітку минулого року німецький автолюбитель Ерік Бранденбург виставив на продаж копію 911 Safari, побудовану на базі Carrera SC. Машині обварили кузов для підвищення жеткости, встановили захист моторного відсіку, допрацювали підвіску і взули у позашляхову гуму Hankook.