HiTech від Mercedes — новий A-Class представлений в Женеві

На стенді Mercedes на Женевському автомобільному салоні інтерес викликають не тільки великі і потужні моделі (як, наприклад, новий AMG-Гелендваген), а найменші в модельному ряду. Мова йде про четвертому поколінні A-класу, на якому мерседесівці запускають у світ свої новітні технології.

HiTech от Mercedes - новый A-Class представлен в Женеве

В першу чергу потрібно звернути увагу на салон A-класу, де від попередньої моделі не залишилося рівним рахунком нічого. Тепер для нього, як і для старших версій Mercedes, запропоновані тільки віртуальні панелі приладів, об’єднані з екраном мультимедийки в цілісну структуру (в максимальній комплектації обидва екрану діагоналлю 10.25 дюйма). При цьому дисплей мультимедіа-системи (до речі, зовсім нової – MBUX – Mercedes-Benz User eXperience) став сенсорним, але за доплату можна отримати і сенсорну панель на центральному екрані. Управляти системою тепер можна за допомогою голосу – вона відгукується на привітання «Hey, Mercedes» і вміє підлаштовуватися під водія.

Крім того, A-клас обзавівся автопілотом – автомобіль може тримати дистанцію до автомобіля попереду, підрулювати і змінювати смугу при включенні водієм сигналу повороту і відсутності перешкод. І все це – на швидкості до 210 км/год. А до 130 км/год система буде спрацьовувати без дорожньої розмітки, аналізую дорожнє полотно і позицію інших автомобілів.

HiTech от Mercedes - новый A-Class представлен в Женеве

Простору в салоні і багажнику (370 л проти 341 л раніше) додалося, адже хетчбек виріс в довжину на 120 мм, до того ж істотно переглянуті передні місця – тепер навіть із зростанням близько 190 см на передньому сидінні тепер можна відчувати себе зручно. Комфорту додають і такі нові опції, як, наприклад, передні крісла з регульованими пневмокамерами, масажером і вентиляцією.

Для хетчбека доступно три двигуна. Молодший бензиновий – спільної розробки з Renault. Це 1.3-літровий турбомотор на 163 л. с. і 250 Нм моменту (є навіть система відключення циліндрів при низьких навантаженнях). Старший – 2-літровий турбомотор на 224 к. с. і 350 Нм. Третій двигун – дизельний – 116 «коней» і 260 Нм моменту. Версія з топовим мотором оснащується «роботом» 7G-DCT власної розробки, два інших мотори працюють в парі з новим «роботом» (розробленим спільно з фірмою Getrag), але для молодшого бензинового мотора доступна і 6-ступінчаста «механіка». Як і раніше, A-клас може бути і повнопривідним – з муфтою підключення задніх коліс, яка замість електрогідравлічного актуатора тепер може похвалитися більш швидким електричним.

Наші ролики з Женеви на YouTube: https://goo.gl/C6XYfh
Наше сообщестово у Facebook: https://www.facebook.com/InfoCar.ua/
Дізнайся Першим в Telegram: http://t.me/infocarua
Цікаві моменти в Instagram: https://www.instagram.com/infocar.ua/