Kia поділилася результатами продажів за перші місяці 2018 року

Kia поделилась результатами продаж за первые месяцы 2018 года

Компанія Kia Motors Corporation оприлюднила дані про глобальних продажах бренду за перші 2 місяці 2018 року. В той час, як продажі на внутрішньому ринку Південної Кореї зросли на 2,6%, глобальні продажі бренду знизилися на 2%.

За перші два місяці 2018 року понад 400 000 автомобілів Kia знайшли своїх власників по всьому світу. В той час, як в самій Кореї продажі виросли на 2,6% порівняно з аналогічним періодом 2017 року (76 110 і 74 170 автомобілів в 2018 і 2017 рр. відповідно), глобальні продажі знизилися з 410 478 автомобілів в 2017 році до 402 310 за два місяці 2018 року.

Kia поделилась результатами продаж за первые месяцы 2018 года

Причиною тому стало зниження обсягів виробництва, обумовлене меншою кількістю робочих днів у лютому, на який припало святкування Місячного нового року в Кореї. У зв’язку з цим постачання популярних моделей, таких як новий Rio, Stonic та ін., на зовнішні ринки, в тому числі український, були перенесені на більш пізній термін.

Завдяки спільним зусиллям дистриб’юторської компанії «Фалькон-Авто» і Kia Motors Corporation ритмічність поставок автомобілів Kia в Україну буде відновлено найближчим часом.

Буквально днями стартували продажі оновленого Kia Sorento, причому 2/3 першої поставки новинки вже передплачені і відправляться прямо до новоспеченим власникам.

Kia поделилась результатами продаж за первые месяцы 2018 года

Очікується поповнення складу інших моделей. Зокрема, компактний кросовер Kia Stonic, хетчбек Kia Rio нового покоління, популярні версії Kia Sportage доступні для попереднього замовлення, як з постачання, так і виробництва. З моменту свого дебюту в Україні ці автомобілі користуються високим попитом, тому, як і у випадку з Sorento, значна частина цих авто прибуває вже «під клієнта». Виходячи з цього компанія «Фалькон-Авто» рекомендує шанувальникам бренду Kia не відкладати візит в автосалон і купувати автомобілі з наявності, або ж оформити попереднє замовлення.

Також у офіційних дилерів Кіа в Україні в наявності автомобілі 2017 року виробництва, які можна придбати за привабливими цінами. Зокрема, мова йде про Kia Sportage, стильних хетчбеках c’eed, а також гібридних кросоверах Niro.

Детальніше про наявність автомобілів, а також умови придбання можна дізнатися в офіційних дилерів Кіа в Україні.