Kia представила новий Quoris

Kia представила новый Quoris

Компанія Kia опублікувала на своєму південнокорейському сайті брошуру з деякою інформацією та фотографіями флагманського седана K900 нового покоління для домашнього ринку. Прем’єра глобальної моделі, яка відома також під назвою Quoris, відбудеться наприкінці березня на мотор-шоу в Нью-Йорку.

Відмінною рисою седана стала масивна решітка радіатора, виконана у фірмовій концепції «Ніс тигра», що складається з 176 окремих елементів. Крім того, Quoris отримав задні ліхтарі і патрубки випускної системи з хромованою окантовкою.

У салоні з’явилася повністю цифрова приладова панель, а також великий сенсорний дисплей мультимедійного комплексу діагоналлю 12,3 дюйма. Інтер’єр оброблений шкірою і натуральним деревом. Крім того, флагманська модель отримала «розумну» систему підсвічування з 64 відтінками і можливістю реакції на рух.

Kia представила новый Quoris

Моторна лінійка включила колишній п’ятилітровий двигун V8, а також 3,8-літровий агрегат V6. Крім того, буде доступна нова 3,3-літрова «шістка» з двома турбінами, яка встановлюється на спортивний фастбек Stinger. Характеристики моторів поки не називаються. Поки лише відомо, що всі двигуни поєднуються з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач. Автомобіль доступний як із заднім, так і з повним приводом.