Кросовер Aston Martin буде називатися Varekai

Кроссовер Aston Martin будет называться Varekai

Британська компанія Aston Martin зареєструвала в бюро інтелектуальної власності новий товарний знак Varekai. Очікується, що під такою назвою на світовий ринок вийде перший в історії позашляховик бренду, побудований за мотивами концепту DBX.

Згідно з даними ресурсу Autocar, в заявці на реєстрацію товарного знака Aston Martin Varekai вказана область застосування – «пасажирські та гоночні автомобілі, а також їх складові частини». Зазначимо, що дослівно назва Varekai можна перевести як «де завгодно» або «де б то не було».

Хоча видання, і зазначає, що під ім’ям Aston Martin Varekai на ринку з’явиться позашляховик, в мережі є й інші припущення. Так, не виключено, що під назвою Varekai на ринку може з’явитися електромобіль відродженої марки Aston Martin Lagonda, створений за мотивами нещодавно представленого концепту Lagonda Vision Concept.

Кроссовер Aston Martin будет называться VarekaiКонцептуальний електрокар Aston Martin Lagonda Vision Concept

Офіційні представники британського бренду Aston Martin поки ніяк не коментують можливе використання назву Varekai. Відзначимо, що новий товарний знак гармонійно вписується в лінійку марки, де вже є машини Vantage, Vanquish і Valkyrie.