Land Rover показав у Женеві найдорожчий Range Rover — SV Coupe

На Женевському автосалоні представили самий ексклюзивний Range Rover в історії марки, який випустять всього в 999 примірниках. Ім’я йому – Range Rover SV Coupe.

Виробництво лімітованої версії SV Coupe приурочено до сімдесятиріччя марки Land Rover. Трьохдверка – це символічне повернення до витоків, адже перше покоління Range Rover, що випускалися одинадцять років, було саме трьохдверним.

 Land Rover показал в Женеве самый дорогой Range Rover - SV Coupe

Range Rover SV Coupe побудований на базі «великого» Рейнджу, має у довжину ті ж п’ять метрів, але відрізняється від нього важливими деталями: лінія даху занижена, дверні прорізи збільшені, а вікна втратили рамок. Хоча виконання передньої частини автомобіля не змусить вас сумніватися, що перед вами Range Rover, але в деталях воно особливе – змінені бампери, передня оптика, грати радіатора має відокремлене плетіння. Крім того, доповненням до нетрадиційного виконання про трьох дверях є і 23-дюймові диски – таких не запропоновано ні для якої моделі Range Rover.

Передня частина салону запозичена у «донора», задня ж створювалася «з нуля» – два крісла, розділених тунелем з органами управління та підлокітником. Оформлення передньої і задньої зон салону може бути виконане в різних кольорах. Як і годиться ексклюзивним статусом цього автомобіля, для оформлення використана ручна робота, найдорожча шкіра і породи дерева, не доступні на інших моделях марки. Крім того, кожен з 999 SV Coupe буде унікальним, тому що збирати моделі будуть за індивідуальним замовленням власників.

Під капотом встановлений топовий для всіх Рейнджей мотор – це 5.0-літровий V8, що видає 565 л. с. і 700 Нм крутного моменту. Заявлений розгін до першої «сотні» – 5.3, а це значить, що SV Coupe є і найшвидшим автомобілем в історії марки. Але при цьому модель зберегла позашляхову «породу»: прохідність залишилася на високому рівні через 26 см кліренсу, до того ж автомобіль готовий форсувати броди глибиною до 90 див.

Наші ролики з Женеви на YouTube: https://goo.gl/C6XYfh
Наше сообщестово у Facebook: https://www.facebook.com/InfoCar.ua/
Дізнайся Першим в Telegram: http://t.me/infocarua
Цікаві моменти в Instagram: https://www.instagram.com/infocar.ua/