Maserati привезе в Нью-Йорк найпотужніший Levantе

Maserati привезет в Нью-Йорк самый мощный Levantе

Компанія Maserati опублікувала тизер нової модифікації позашляховика Levante, публічний дебют якої відбудеться на Нью-Йоркському автосалоні. Підпис до фотографії говорить: «насувається новий шторм» (A new storm is coming). За попередньою інформацією, машина отримає твін-турбо «вісімку» від топової версії флагманського седана Quattroporte.

На Maserati Quattroporte віддача 3,8-літрового агрегату виробництва Ferrari, остання версія якого встановлюється, в тому числі, на 488 Pista, становить 530 кінських сил і 650 Нм крутного моменту. З нуля до «сотні» седан з таким двигуном здатний розігнатися за 4,7 секунди. Його максимальна швидкість становить 310 кілометрів на годину.

Очікується, що позашляховик Levante з індексом GTS складе конкуренцію таким моделям, як Porsche Cayenne Turbo і Range Rover Sport SVR.

Maserati привезет в Нью-Йорк самый мощный LevantеMaserati Quattroporte GTS

Позашляховик Maserati Levante – перший в історії італійської марки – дебютував у березні 2016 року на автосалоні в Женеві. Модель побудована на легковий платформі від седанів Ghibli і Quattroporte. Гамма двигунів позашляховика складається з трилітрових бензинових «шісток» потужністю 350 430 сил, а також 275-сильного дизельного двигуна.