Mazda представила в Женеві дизайн майбутніх моделей

Mazda представила в Женеве дизайн будущих моделей

Крім новинок, які вже готові вирушити до дилерам, Mazda привезла на Женевський автосалон і шоу-кар під назвою Kai. В перекладі з японської означає «першопроходець». Але не варто вважати, що Mazda Kai далека від життя! Вже зараз у ній можна угледіти елементи майбутньої «трійки» від Mazda.

Mazda Kai є подальшим розвитком дизайнерської концепції KODO. Дизайнери поставили собі завдання позбавити автомобілі непотрібних деталей, яка знайшла своє втілення в кредо «Less is more», сучасному японському мінімалізмі, якщо хочете. Ці слова набувають більшого значення, якщо зосередити увагу власне на Mazda Kai – мінімальна кількість виступаючих штамповок і елементів, площини перетікають одна в іншу, а форма кузовних панелей працює виключно на те, щоб Kai сприймався як єдине ціле.

Mazda представила в Женеве дизайн будущих моделей

Те ж стосується і салону – панель приладів органічно вписана у всю дворівневу консоль, а відокремленого екрані мультимедійної системи просто немає – він «вписаний» між стулок консолі.

Істотним підтвердженням того, що Kai – не просто політ дизайнерської фантазії, є і привезені разом з ним на Женевський автосалон двигуни абсолютно нового сімейства Skyactiv-X, які замінять Skyactiv-G. Особливістю таких моторів є дуже висока геометрична ступінь стиснення – 15:1, приводний нагнітач і безпосереднє уприскування. Деякі аналогії з дизельними двигунами доречні, адже тиск, під яким бензин впорскується в камеру згоряння, дуже висока – 1000 бар. Такі двигуни працюють по інноваційному циклу Mazda SPCCI, в основі якого – займання суміші від стиснення за допомогою запального заряду, який утворюється навколо електродів свічки запалювання. Інженери компанії обіцяють до 20 відсотків паливної економії в порівнянні з двигунами нинішнього покоління, а також до 30 відсотків приросту крутного моменту.

Наші ролики з Женеви на YouTube: https://goo.gl/C6XYfh
Наше сообщестово у Facebook: https://www.facebook.com/InfoCar.ua/
Дізнайся Першим в Telegram: http://t.me/infocarua
Цікаві моменти в Instagram: https://www.instagram.com/infocar.ua/