McLaren представив ексклюзивне купе 570GT MSO Collection Black

McLaren представил эксклюзивное купе 570GT MSO Black Collection

Британська компанія McLaren і її ексклюзивне підрозділ McLaren Special Operations (MSO) офіційно представили особливу модель McLaren 570GT Black Collection. Автомобіль Sports Series отримав унікальну забарвлення кузова Carbon Black, вихлопну систему Titanium SuperSports і пакет Sport Pack.

McLaren представил эксклюзивное купе 570GT MSO Black Collection

У компанії відзначили, що тираж купе McLaren 570GT MSO Black Collection складе всього 100 примірників. Особливі машини будуть доступні по всьому світу. Мінімальна ціна – від 179 950 фунтів стерлінгів. Перші постачання заплановані на літо 2018 року.

«Чорне» купе McLaren 570GT MSO Black Collection відрізняється від звичайної моделі модифікованим аеродинамічним обвісом і набором ексклюзивних колісних дисків Gloss Black Diamond, під якими красуються чорні гальмівні супорти і гальмівні диски з композитних матеріалів.

McLaren представил эксклюзивное купе 570GT MSO Black Collection

У салоні особливого спортивного купе McLaren 570GT MSO Black Collection можна виявити чорну шкіру і багато високоякісної алькантари. Крім цього в базове оснащення машини входять крісла з електричними регулюваннями і підігрівом. Також тут є фірмові логотипи MSO на підголівниках спортивних сидінь.

Крім усього іншого, для ексклюзивного автомобіля доступні такі «принади», як панорамний дах, камера заднього виду, акустика Bowers & Wilkins з 12 динаміками, рульова колонка з електричним приводом і багато іншого.