«Механіка» виявилося занадто складним для американських викрадачів

«Механика» оказалось слишком сложной для американских угонщиков

Два підлітка з Боніта Спрінгс, штат Флорида, спробували викрасти автомобіль служби доставки domino’s Pizza, але не змогли впоратися з механічною коробкою передач. Про це повідомляє Miami Herald.

У звіті поліції зазначено, що Ісаак Хав’єр Ортез, 13 років пропрацював постачальником піци, припаркував свою Toyota Corolla біля одного з будинків на Вермонт-Стріт. Зазвичай передача замовлення займає не більше п’яти хвилин, тому він не став глушити двигун.

В цей раз, однак, виявилося, що власник будинку не замовляв піцу. Намагаючись з’ясувати, чому йому дали адресу для доставки, Ортез почув, як хтось намагається від’їхати на його машині від тротуару. Він побачив двох підлітків в масках, які не змогли включити потрібну передачу, вискочили з машини і втекли. Пізніше їх затримала поліція недалеко від залізниці.

Навесні 2017 року поліція Клівленда заарештувала злочинця, який також не зміг викрасти машину з-за невміння користуватися механічною коробкою передач. Сналача він зажадав власника навчити його перемикати передачі, однак згодом здався і кинув машину.