Mercedes-Benz оновив 6,5-метровий Maybach

Mercedes-Benz обновил 6,5-метровый Maybach

Компанія Mercedes-Benz представила оновлену версію найдовшою машини в модельному ряду марки — Mercedes-Maybach Pullman. Модель отримала решітку радіатора як у седана Mercedes-Maybach S-Class і нові колірні комбінації інтер’єру.

Решітка радіатора з вертикальними планками повинна нагадувати про класичному костюмі в тонку смужку. Вперше виробник використовував таку на концепт-каре Vision Mercedes-Maybach 6. Також топовий «Майбах» відрізняється 20-дюймові колісними дисками з десятьма отворами і опціональною двуцветной забарвленням кузова.

Mercedes-Benz обновил 6,5-метровый Maybach

Для оздоблення інтер’єру 6,5-метрового лімузина доступні три нових кольори: сірий, коричневий і поєднання бежевого з синім.

В задній частині салону, відокремленої електричної перегородкою, може розміститися до чотирьох пасажирів. У список оснащення лімузина входить дисплей з доступом до передній камері машини і функція аудіосистеми, яка створює дві звукові зони і дозволяє пасажирам першого і другого ряду слухати різну музику.

Mercedes-Benz обновил 6,5-метровый Maybach

Під капотом Mercedes-Maybach Pullman встановлений шестилітровий двигун V12 потужністю 630 кінських сил і 1000 Нм крутного моменту. До «сотні» лімузин здатний розганятися за 6,5 секунди.

У лютому поточного року Mercedes-Benz представив оновлений седан Maybach. Модель також отримала нову решітку радіатора в стилі концепт-кара Vision Mercedes-Maybach 6 і двобарвне забарвлення кузова.