Mercedes показав свій електричний крос

Mercedes показал свой электрический кросс

Mercedes-Benz показав офіційні фотографії нового повністю електричного кросовера Mercedes-Benz EQC. Правда, він як і раніше добре закамуфльований.

У вересні 2017 року компанія Mercedes-Benz почала приймати попередні заявки (2 500 доларів) на електричний кросовер EQC. Це буде перші електричний ПОЗАШЛЯХОВИК в лінійці Mercedes-Benz. Ажіотаж навколо нього зараз дуже великий, і німці його добре підтримують.

Mercedes показал свой электрический кросс

Mercedes-Benz розмістив в Інтернеті перші офіційні фотографії EQC. На них ця новинка «одягнена» в камуфляж. Якщо чесно, то з шпигунським фотографіям, які ми бачили раніше, навіть більше зрозуміло про її дизайні, ніж за цими офіційними зображеннями. Разом з EQC тестують і Mercedes-Benz GLC F-Cell – кросовер, що працює на водневих паливних елементах (на фото він без камуфляжу).

Судячи з усього, серійний EQC не буде надто відрізнятися від концепту, представленого в минулому році. Автомобіль отримає спортивний дизайн кузова, потужну батарею, сучасні системи комунікації й безпеки. Скільки він зможе проїхати на одній зарядці? Поки це ще точно не відомо. Називаються різні цифри. Думаємо, на одній підзарядці цей електромобіль проїде приблизно 500 км, а може бути і більше.

Mercedes показал свой электрический кросс

Продажі Mercedes-Benz EQC почнуться в 2019 році. Це означає, що його світова прем’єра може відбутися вже восени поточного року, можливо, на Франкфуртському автосалоні.