MIKA співак стане бренд-амбасадором PEUGEOT ще на рік

Певец MIKA станет бренд-амбассадором PEUGEOT еще на год

Інформація розміщена на правах реклами:

Успішне партнерство популярного британського співака MIKA і PEUGEOT почалося з виходу креативного відеоролика про ультракомпактному міському хетчбек PEUGEOT 108, який став справжнім хітом. В цьому році бренд-амбасадор PEUGEOT 108 представляє нове відео, наповнене драйвом і енергією.

MIKA і PEUGEOT продовжують партнерство в 2018 році і вже випустили нове відео, зняте в Барселоні (Іспанія). За сценарієм в кліпі з участю PEUGEOT 108 MIKA виконує одну зі своїх знаменитих пісень – Love Today.

У 2018 році PEUGEOT 108 поповнив колірну гаму шістьма новими кольорами кузова. Чотири з них можна побачити в новому відеоролику, в тому числі яскравий блискучий зелений Green Fizz. Також компактний хетчбек отримав нові стилі обробки салону.

MIKA і PEUGEOT 108 ідеально підходять один одному, поділяючи на такі цінності, як динамічний характер і вроджену елегантність, які чудово відображає нове відео.

«Я радий, що продовжую співпрацю з PEUGEOT ще на один рік. Мені приємно представляти бренд, який зі мною з дитинства. Завдяки яскравому і креативного бачення Компанії та знімального колективу, працювати разом було дуже легко. Ми веселилися на знімальному майданчику і відпочивали разом поза її стінами, і це було чудово», — зазначив MIKA.

Певец MIKA станет бренд-амбассадором PEUGEOT еще на год
ПЕЖО ЦЕНТР ХАРКІВ

Компанія «Авто Граф Ф» є офіційним дилером всесвітньо відомої марки Peugeot

перейти на сайт компанії →