Mitsubishi взяла участь у виставці PLUG-IN Ukraine

Mitsubishi приняла участие в выставке PLUG-IN Ukraine

Інформація розміщена на правах реклами:

Офіційний дистриб’ютор Mitsubishi Motors в Україні компанія ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» взяла участь у виставці Plug-In Ukraine. Кожен бажаючий міг не тільки дізнатися про технології гібридної силової установки, отримати консультацію, але і самостійно пройти тест-драйв лідера серед гібридних автомобілів Європи Mitsubishi Outlander PHEV.

Компанія ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» підійшла до виставки дійсно креативно – крім стандартної експозиції автомобіля Mitsubishi Outlander PHEV, на стенді була присутня ще й інтерактивна конструкція, що демонструвала принципи роботи гібридної силової установки. Саме вона є не тільки джерелом енергії для руху самого автомобіля, але і самостійно може виступати зарядної станцією і заряджати інші пристрої. Такий широкий функціонал безумовно згодиться на природі або в далеких подорожах.

Mitsubishi приняла участие в выставке PLUG-IN Ukraine

Передові рішення в Mitsubishi Outlander PHEV протягом більш ніж чотирьох останніх років довели свою життєздатність на європейському ринку, підкуповуючи клієнтів простотою комплектації, низькою вагою та енергоефективністю, безвідмовною роботою операційної системи і. У той же час, в ньому присутня прекрасний запас ходу, висока економічність та екологічність, навіть при повному завантаженні автомобіля. Це прямий результат використання унікальної архітектури з двома електродвигунами спереду і ззаду і відсутністю традиційної коробки передач (з керуванням «по дротах»).

Mitsubishi приняла участие в выставке PLUG-IN Ukraine

Mitsubishi Outlander PHEV – це електричний позашляховик з двома електромоторами і бензиновим двигуном. Тому саме він займає унікальну нішу надійного позашляховика, який наділений усіма перевагами електромобіля. Залежно від обставин автомобіль може рухатися як гібрид або 100% електромобіль, що особливо актуально в подорожах за містом, де не так багато зарядних станцій. Також він оснащений системою повного приводу S-AWC і двома електромоторами, і забезпечує розподілу крутного моменту по осях в необхідній пропорції, динамічну стабілізацію, стійкість і потужність на будь-якій дорозі.

Mitsubishi приняла участие в выставке PLUG-IN Ukraine

Автомобіль був доступний для знайомства не тільки на стенді Mitsubishi Motors, але і на тест-драйві поряд з павільйоном. Ця модель поки не продається офіційно в Україні, однак ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» відстежує інтерес і платоспроможний попит на неї, а також активно працює над підготовкою дилерській мережі до обслуговування автомобілів і розвиває зарядну інфраструктуру в країні.

Mitsubishi приняла участие в выставке PLUG-IN Ukraine
НІКОЛЬ-МОТОРС

Ми раді познайомити вас з модельним рядом Mitsubishi і послугами автосалону сім днів на тиждень.

перейти на сайт компанії →