«Не Теслою єдиної!», компанія Jaguar представила електрокар – i-Pace

«Не Теслой единой!», компания Jaguar презентовала электрокар – i-Pace

Компанія Jaguar представила на своєму стенді в Женеві перший в модельній лінійці марки електрокар – Jaguar i-Pace.

Автомобіль дуже нагадує концепт-кар, показаний на Лос-Анджелеському автосалоні в листопаді 2016 року. Представники компанії тоді стверджували, що серійний автомобіль майже не буде відрізнятися від концепту. І вони дотримали слова.

«Не Теслой единой!», компания Jaguar презентовала электрокар – i-Pace

Якщо судити по габаритах, то Jaguar i-Pace грає в класі свого «брата» Jaguar F-Pace, причому одночасно і виграє у нього, і програє йому. i-Pace коротше – 4680 мм, а його колісна база довша – 2990 мм, Цього вдалося добитися за «електричної природи» автомобіля: короткий капот (під яким замість ДВС – додатковий 36-літровий багажник), а також короткі свеси. Одним з результатів є також просторий салон і місткий багажник (656 л і 1453 л зі складеними сидіннями).

Другий результат «электроприроды» – це ідеальна развесовка автомобіля – 50:50, а також низький центр ваги на 130 мм нижче, ніж у F-Pace. Причина проста – батарея інтегрована в силову структуру кузова (потрібно помітити, повністю алюмінієвого). Крім того, i-Pace – повнопривідний? з системою контролю тяги через гальмування кожного колеса. Очікуваний результат – драйверські звички на дорозі.

Повний привід реалізований через два ідентичних електромотора – кожен на своїй осі. Їх сумарна віддача – 400 л. с. і 696 Нм крутного моменту. Вони розганяють електрокар до «сотні» за 4,8 секунди. Літій-іонна батарея автомобіля має ємність в 90 кВт/год і по циклу WLTP здатна забезпечити до 480 км пробігу на одній зарядці. Від 100-киловаттного терміналу 100 км пробігу можна додати всього за 15 хвилин. Зарядка від домашньої мережі займе 13 годин.

«Не Теслой единой!», компания Jaguar презентовала электрокар – i-Pace

Оформлення передньої панелі знайоме нам по моделях Range Rover. Це та ж концепція Тоисһ Pro Duo, але з деякими змінами. Верхній 10-дюймовий екран відповідає за мультимедійну систему, а також за їздові налаштування електрокара), нижній – 5-дюймовий – за кліматичну установку. Замість приладової панелі – 12.3-дюймовий дисплей. Під кліматичною установкою перебувати містка ніша для дріб’язку, по боках від неї – вже звичні для електрокарів кнопки вибору напрямків їзди, а також кнопки, які відповідають за електронні асистенти.

Наші ролики з Женеви на YouTube: https://goo.gl/C6XYfh
Наше сообщестово у Facebook: https://www.facebook.com/InfoCar.ua/
Дізнайся Першим в Telegram: http://t.me/infocarua
Цікаві моменти в Instagram: https://www.instagram.com/infocar.ua/