Nissan анонсував появу нового серійного кросовера

Nissan анонсировал появление нового серийного кроссовера

Компанія Nissan планує розробити серійну версію концептуального кросовера під назвою IMX, який був вперше показаний на автосалоні в Токіо в жовтні минулого року. Про це повідомляє Autocar з посиланням на главу європейської студії дизайну Мамору Аокі. За його словами, виробництво автомобіля почнеться через кілька років.

«IMX — це не просто концепт. Через кілька років він з’явиться у виробництві. Звичайно, у нас є новий Leaf, але я думаю, що серійна версія IMX стане справжнім проривом», — заявив дизайнер.

Він додав, що дизайн і більшість технічних особливостей прототипу буде успадковано серійної версії кросовера. Машина побудують на базі електрокара Leaf другого покоління і оснащена електричною силовою установкою. Всі інші подробиці про машину поки тримаються в секреті.

Прототип укомплектували двома електромоторами, встановленими на кожній осі. Сумарна потужність концепту IMX становить 423 кінських сил. Запас ходу у кросовера дорівнює 600 кілометрів.

Також прототип отримав автономну систему Propilot. При її активації рульове колесо забирається в приладову панель, а крісла водія може бути відкинуто для більш комфортної поїздки.