Новий гіперкар Rimac набере «сотню» швидше Tesla Roadster

Новый гиперкар Rimac наберет «сотню» быстрее Tesla Roadster

Хорватська компанія Rimac представила на Женевському автосалоні свій новий електричний гіперкар, що отримав назву C_Two. По деяким своїм динамічним характеристикам перевершує прототип купе Tesla Roaster, який дебютував в листопаді минулого року.

В основі Rimac C_Two лежить карбоновий монокок і двоважільна підвіска з регульованими амортизаторами з електронним управлінням. Гіперкар отримав за електромотору на кожній осі, які в сумі розвивають 1914 л. с. і 2300 Нм крутного моменту. Двигуни працюють в парі зі спеціальною одноступінчатою передачею.

Новый гиперкар Rimac наберет «сотню» быстрее Tesla Roadster

Rimac C_Two здатний прискорюватися з місця до 100 км/год за 1,85 секунди — на 0,05 секунди швидше, ніж прототип Tesla Roadster. Для розгону до 160 км/год потрібно всього 4,5 секунди. Максимальна швидкість автомобіля склала 415 км на годину.

Новинка отримала шестипоршневі карбон-керамічні гальмівні механізми з 390-міліметровими дисками спереду і ззаду. Новинку укомплектували комплектом літій-іонних батарей на 120 кВт-год, які дозволяють проїхати без підзарядки до 650 кілометрів. Поповнити запас акумуляторів на 80% можна всього за 30 хвилин.

Новый гиперкар Rimac наберет «сотню» быстрее Tesla Roadster

Розробники стверджують, що на Rimac C_Two застосували автопілот четвертого рівня. Це означає, що автомобіль здатний пересуватися самостійно, проте водій в будь-який момент може взяти керування на себе.

Rimac C_Two отримав систему розпізнавання обличчя власника. При наближенні до автомобіля електроніка розблокує двері, а також застосувати різні індивідуальні настройки господаря.

Новый гиперкар Rimac наберет «сотню» быстрее Tesla Roadster

Тираж Rimac C_Two обмежать 150 примірників. За попередніми даними, вартість автомобіля перевищить два мільйони доларів.