Новий глобальний кросовер Volkswagen: перші зображення

Новый глобальный кроссовер Volkswagen: первые изображения

Дизайнер Клебер Сільва створив рендерные зображення нового глобального кросовера компанії Volkswagen, який носить кодове робоча назва «Volks-SUV». Це перша глобальна модель VW, розроблювальна в Китаї.

В якості основи для своїх рендерных зображення Клебер Сільва взяв ескізи «Volks-SUV», показані на минулому тижні під час щорічної прес-конференції Volkswagen, а також деякі сучасні елементи дизайну новітніх серійних моделей і концептів цієї компанії.

В результаті у нього вийшла досить гарний кросовер. Правда, на наш погляд, він сильно відрізняється від «Volks-SUV», побаченого нами на ескізах. По-перше, «Volks-SUV» помітно коротше, ніж автомобіль, створений Сільвою. По-друге, сильно відрізняються бампер і решітка радіатора. По-третє, автомобілі мають зовсім різну висоту кабіни.

Новый глобальный кроссовер Volkswagen: первые изображения

Загалом, на рендерных зображеннях показано непоганий кросовер, але ми не думаємо, що саме таким буде серійний «Volks-SUV». Надто вже вони відрізняються один від одного.

До речі, серійна версія нового кроссовера Volkswagen не буде називатися «Volks-SUV». Це лише робоча назва.

Новий кросовер створюється в Китаї. Раніше там ще ніколи VW не розробляв свої моделі, які потім продавалися глобально. А це буде дійсно глобальна модель. Правда, спочатку її запропонують тільки китайцям. В інших країнах, в тому числі і в Україні, вона з’явиться в 2020 році.