Новий маленький позашляховик Jeep дебютує в червні

Новый маленький внедорожник Jeep дебютирует в июне

Новий міні-позашляховик американської марки Jeep офіційно дебютує влітку поточного року. Про це повідомляє авторитетний ресурс Motoring, посилаючись на офіційних представників бренду.

Нагадаємо, чутки про те, що американська компанія планує випустити новий маленький позашляховик, який виявиться менше і доступніше моделі Jeep Renegade, вперше з’явилися ще в минулому році.

Тепер же журналісти видання Motoring поспілкувалися на цю тему з офіційними представниками компанії. Зокрема, у своєму інтерв’ю Майк Менлі натякнув, що офіційна інформація про нову модель стане доступна в червні 2018 року.

Чому саме в червні? Все дуже просто. В цей час повинна відбутися прес-конференція, на якій марка Jeep представить свій новий п’ятирічний план розвитку. Швидше за все, саме в рамках цього заходу виробник розсекретить новинку.

Як повідомлялося раніше, новий маленький позашляховик Jeep буде побудований на базі моделі FIAT 500. Причому відомо, що новинка виявиться глобальною моделлю, яка буде пропонуватися по всьому світу. Місцем серійним виробництвом автомобіля, швидше за все, стане завод FCA в Неаполі (Італія).