Новий мотоцикл Suzuki Hayabusa може отримати напівавтоматичну коробку

Новый мотоцикл Suzuki Hayabusa может получить полуавтоматическую коробку

Японська Suzuki, судячи з усього, активно (але при цьому досить тихо і без зайвої помпи) працює над новою версією популярного потужного мотоцикла Suzuki Hayabusa.

У лінійці бренду на 2018 рік, за винятком моделі SV650X, по суті немає ніяких новинок — лише перелицювання колірних рішень для старих мотоциклів. Тим не менш, інженери в Японії щосили трудяться над тим, щоб в ідеалі вже в лінійці наступного року з’явилися радикальні новини, здатні залучити нову публіку до мотоциклів марки.

Нові патентні заявки показують, що йде робота, зокрема, над новою «Хаябусой». І у цього супермотоцикла, судячи з усього, з’явиться напівавтоматична коробка передач.

Новый мотоцикл Suzuki Hayabusa может получить полуавтоматическую коробку

Мотоцикл давно не оновлювався і тому сильно відстав від конкурентів, до такої міри, що навіть були припинені продажу в Європі. Новий варіант КПП може стати тим моментом, який допоможе привернути додаткову увагу до моделі.

Як випливає з стали доступними патентних малюнків, напівавтоматична система перемикання передач буде реалізована у вигляді додаткового механізму, встановленого з зовнішньої сторони. Механізм буде використовувати зовнішній датчик, що працює в тандемі з сервоприводом, що включає зчеплення. На відміну від коробки типу DCT на «Хондах», ця система буде чисто зовнішньої і не потребуватиме внесення жодних змін у внутрішню структуру двигуна. Це, в свою чергу, означає, що вона може з’явитися і як опція на інших нових моделях. А також, можливо, використана і для більш старих апаратів.

Новый мотоцикл Suzuki Hayabusa может получить полуавтоматическую коробку

Також на підставі поданих малюнків ряд експертів роблять сміливий висновок, що коробка зможе працювати не тільки в напів-, але і в повністю автоматичному режимі.

Нова КПП — не єдине оновлення, якого, судячи з усього, можна буде очікувати від оновленої Hayabusa. Ймовірно, зміниться і двигун. Передбачається, що його обсяг зросте до 1 400 сс, і він, можливо, буде турбованим. Можна очікувати і потужності більше 200 к. с. вже в стоковому варіанті — Suzuki буде намагатися відірватися від суперників.

Також Hayabusa повинна отримати більш сучасну електронну начинку, в тому числі систему регулювання заслінки ride-by-wire, кілька режимів їзди, трекшн-контроль, анти-wheelie і працює в поворотах ABS (так звану cornering ABS). Звичайно, варто очікувати появи і круїз-контролю, нової прибирання і системи коннектирования зі смартфонами.

Чекають змін і в дизайні — щоб він уже не був такою відвертою відсиланням до 1990-го, як зараз. Що стосується часових рамок, то, на думку експертів, новий Suzuki Hayabusa, швидше за все, буде представлений на Токійському салоні 2019 року, а з 2020 надійде в продаж. І вже буде відповідати экостандарту «Євро-5».