Новий вигляд Citroеn на Женевському Автосалоні 2018: сильний, оновлений, багатогранний модельний ряд

Новый облик Citroёn на Женевском Автосалоне 2018: сильный, обновленный, многогранный модельный ряд

Інформація розміщена на правах реклами:

На Женевському автосалоні 2018 CITROEN представить всі новітні зміни, що відбулися з Брендом – 6 нових моделей, запущених в Європі за неповних 2 роки. Сучасний зухвалий яскравий модельний ряд представляє нове обличчя CITROEN. Автомобілі, наповнені ДНК Марки, пропонують сміливий дизайн з унікальним характером і всеосяжний комфорт завдяки програмі Citroen Advanced Comfort.

Світова прем’єра Нового Berlingo: третє покоління автомобіля-ікони, яке продовжує історію свого успіху і додає більше інновацій до звичної простоті, додає більше функціональності до відомої практичності і комфорту.

Також вперше в рамках міжнародного автосалону буде представлений Новий C4 Cactus: ультра-комфортний хетчбек, який є першою моделлю в Європі з унікальною підвіскою Progressive Hydraulic Cushions.

Крім того, CITROEN продемонструє три мінівена, які можуть перевозити від 5 до 9 чоловік. Марка об’єднує всі автомобілі в окреме сімейство під ім’ям SpaceTourer, яке замінить ім’я Istanbul. Бренд представить нові спеціальні версії моделей C4 SpaceTourer Rip Curl і концепт-кар SpaceTourer Rip Curl 4х4 – повнопривідний мінівен, створений для безмежних пригод у стилі Rip Curl.

Важливо відзначити і вдалий вихід в клас кроссоверів: Новий компактний SUV C3 Aircross вже зібрав близько 50 тис. замовлень від покупців.

Бестселер Марки – модель С3 – пудет представлена в спеціальній модного серії ELLE.

Детальніше на сайті АІС «СІТРОЕН-ЦЕНТР»

Новый облик Citroёn на Женевском Автосалоне 2018: сильный, обновленный, многогранный модельный ряд
«АІС-Сітроен-Центр»

АІС СІТРОЕН ЦЕНТР – найбільший дилерський центр Citroеn в Україні. Автоцентр створений за стандартом 3S (sales, service – stock) і поєднує на одній території продажу автомобілів, сервіс і склад запчастин.

перейти на сайт компанії →