NVIDIA зупинила випробування безпілотників у всьому світі

NVIDIA остановила испытания беспилотников во всем мире

NVIDIA стала третьою великою компанією після Über і Toyota, яка повністю зупинила випробування всіх автомобілів з системами автоматичного управління. Це пов’язано з летальним ДТП за участю безпілотника в Арізоні, повідомляє Forbes.

У NVIDIA всіляко намагалися дистанціюватися від смертельного інциденту з тестовим автомобілем Über марки Volvo, якому, згідно з розслідуванням, використовувалася деякі програми розробки NVIDIA. При цьому представники самої NVIDIA стверджували, що безпілотник застосовувався виключно графічний процес, а не штучний інтелект.

Нагадаємо, в середині березня в місті Темпі (штат Флорида) поруч з пішохідним переходом автономний автомобіль компанії Über смерть збив жінку велосипедиста. У момент аварії машина рухалася в автономному режимі. Це перший зафіксований випадок загибелі людини в результаті наїзду безпілотного транспортного засобу.

У салоні автомобіля знаходився водій, який при цьому не встиг взяти керування на себе. За попередніми даними, провини безпілотника в аварії немає. Жінка несподівано вийшла на дорогу, в результаті система просто не встигла зреагувати на виниклу небезпеку.

У п’ятницю, 30 березня, стало відомо, що Компанія Über змогла уникнути судового розгляду по справі про смертельне ДТП і домовитися з родичами загиблої 49-річної Елейн Херцбер і врегулювати ними всі питання.