Оновлений Infiniti QX80 добрався до Австралії

Обновлённый Infiniti QX80 добрался до Австралии

Австралійський офіс японського преміального бренду Infiniti озвучив ціни оновленого флагманського позашляховика QX80 2018 модельного року. «Новий» автомобіль вже доступний для замовлення, за мінімальною ціною від $110 900.

Як повідомлялося раніше, після оновлення флагманський SUV японського бренду отримав переглянутий дизайн екстер’єру та інтер’єру, але при цьому практично не змінився з точки зору технічної «начинки».

У компанії відзначають, що капот оновленого позашляховика Infiniti QX80 розташований на 20 мм вище, а також став на 90 мм довше. Завдяки цьому, автомобіль став виглядати ще більш привабливим.

Важливий той факт, що в оснащення оновленого флагманського позашляховика Infiniti QX80 2018 модельного року з’явилися нові функції. Наприклад, для машини доступні такі «фішки», як автономне екстрене гальмування, моніторингу «сліпих» зон, попередження про виїзд зі смуги руху і інтелектуальна система паркування.

Обновлённый Infiniti QX80 добрался до Австралии

У рух оновлений флагманський позашляховик Infiniti QX80 наводиться 5,6-літровим двигуном V8 потужністю 298 кВт (405,167 л. с.) і 560 Нм крутного моменту. Трансмісія – 7-діапазонна автоматична коробка передач. Також машина отримала модернізовану систему повного приводу 4WD.

Крім цього в оснащення оновленого позашляховика Infiniti QX80 входить набір унікальних 22-дюймових колісних дисків. Також для автомобіля доступна нова колірна палітра з семи відтінків, включаючи ексклюзивний відтінок Champagne Quartz (на фото).