Перший електричний кросовер Audi оцінили дешевше гібридного Q7

Первый электрический кроссовер Audi оценили дешевле гибридного Q7

Електричний кросовер Audi e-tron буде коштувати в Німеччині мінімум 80 тисяч євро — на дві тисячі дешевше дизель-електричного гібрида Q7 e-tron. У ряді країн вже почали приймати попередні замовлення на новинку і, наприклад, в Норвегії їх кількість перевищила 3700.

За попередньою інформацією, публічний дебют Audi e-tron відбудеться в Брюсселі влітку поточного року. Виробництво кросовера почнеться в другій половині 2018-го. Слідом за ним, в 2019 році, з’явиться купеподібний Audi e-tron Sportback.

Первый электрический кроссовер Audi оценили дешевле гибридного Q7

Прототип электрокроссовера Audi представила на минулому автосалоні в Женеві. Передсерійний зразок машини був покритий камуфляжем з логотипами e-tron. Технічні характеристики позашляховика не назвали, але відзначили, що він отримає систему повного приводу і буде підтримувати швидку зарядку.

Первый электрический кроссовер Audi оценили дешевле гибридного Q7

Перед запуском у виробництво Audi проведе випробування моделі в реальних умовах. У тестуванні буде задіяно 250 прототипів, а саме воно пройде у високогір’ї, Нюрбургринзі, а також в умовах впливу екстремально низьких і високих температур.

Провісник першого електричного кросовера Audi дебютував у 2015 році на автосалоні у Франкфурті у вигляді концепт-кара e-tron quattro.