Перший хот-хетч Hyundai отримає «робот» з двома зчепленнями

Первый хот-хэтч Hyundai получит «робота» с двумя сцеплениями

Компанія Hyundai випустить нову модифікацію «зарядженого» хетчбека i30 N, яка буде комплектуватися роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями. Така версія з’явиться в кінці 2019 року. Про це повідомляє видання CarAdvice.

Перший хот-хетч Hyundai дебютував у липні 2017 року. Модель укомплектована дволітровим турбомотором, який залежно від модифікації видає або 250, або 275 кінських сил. Зараз двигун поєднується тільки з шестиступінчастою механічною коробкою передач. З місця до «сотні» i30 N розганяється за 6,2 секунди. Максимальна швидкість моделі складає 250 кілометрів на годину.

Первый хот-хэтч Hyundai получит «робота» с двумя сцеплениями

У список оснащення Hyundai i30 N входять активна підвіска, диференціал підвищеного тертя з електронним управління, активна вихлопна система, функція швидкого старту з місця, автоматична перегазування і повністю відключається система динамічної стабілізації.

Первый хот-хэтч Hyundai получит «робота» с двумя сцеплениями

Влітку 2017 року глава підрозділу Hyundai N Альберт Бірман, який раніше керував BMW M, заявив, що в майбутньому «заряджені» моделі корейського автовиробника будуть комплектуватися системою повного приводу. Компанія вже тестувала прототипи таких автомобілів.