Перший у світі літаючий авто надійшов у продаж за ціною суперкара

Первый в мире летающий авто поступил в продажу по цене суперкара

На Женевський автосалон привезли серійний літаючий автомобіль PAL-V Liberty. Він вже доступний для замовлення за ціною від 399 тис. доларів.

Первый в мире летающий авто поступил в продажу по цене суперкара

Проект PAL-V розробляли близько 10 років. Двомісний транспортний засіб сягає 4 м в довжину і 2 м завширшки,а його маса – 665 кг. Для пересування по землі PAL-V Liberty використовує 100-сильний двигун, який розганяє його до 160 км/год.

Підготувати PAL-V Liberty до польоту можна за 5-10 хвилин. У нього розкладаються несучий і штовхає гвинти, а також хвостове оперення. Виходить якась подоба вертольота або автожира (гібрида літака та вертольота).

Первый в мире летающий авто поступил в продажу по цене суперкара

У повітрі включається більш потужний 200-сильний мотор. З ним можна розігнатися 180 км/год і піднятися на висоту 3500 м. Палива вистачить, щоб пролетіти 500 км, причому можна заправляти як бензин, так і етанол. Для зльоту вистачить ділянки дороги довжиною 200 м.

Тим, хто хоче швидше купити літаючий автомобіль, пропонують взяти дорожчу початкову версію Pioneer Edition за $599 тис. Такі PAL-V Liberty випустять в першу чергу, причому у них поліпшена обробка салону і комплектація багатший.