Першу модель відродженої марки Brabham показали на відео

Первую модель возрожденной марки Brabham показали на видео

Компанія Brabham Automotive, що належить синові триразового чемпіона Формули-1 Джека Брэбэма Девіду, показала на відео свою першу модель. Тизер новинки, публічний дебют якої запланований на друге травня поточного року, опублікований на YouTube-каналі виробника.

Про моделі на даний момент немає ніякої інформації. Відомо лише, що її назва складається з префікса BT, на честь засновників компанії Джека Брэбэна і Рона Торанака, і цифри 62 — порядкового номера в лінійці марки. Раніше Brabham також опублікував аудиотизер звуку двигуна новинки.

За інформацією Autocar, це буде орієнтований на трек дорожній гіперкар, оснащений V-подібною «вісімкою». Найближчим конкурентом BT62 видання називає McLaren Senna. Сам виробник говорить про моделі, що вона «побудована, щоб встановити кращий час кола», але поки невідомо де.

У світі автоспорту марка Brabham відома низкою інновацій. Зокрема, компанія першою стала використовувати аеродинамічну трубу для доведення болідів Формули-1, гальмівні механізми з вуглепластика, а також систему примусового розрядження повітря, як на BT46B.

За кермом Brabham BT52 Нельсон Піке завоював другий чемпіонський титул у Формулі-1, а команда взяла участь у 402 Гран-прі і двічі виграла Кубок конструкторів.