Pininfarina показала силует 800-сильного електричного суперкара

Pininfarina показала силуэт 800-сильного электрического суперкара

Італійське кузовне ательє і гонконгська фірма HKG розроблять новий суперкар з микротурбогенератором, службовцям в якості екрану запас ходу.

Італійське кузовне ательє Pininfarina розповсюдило тизер концептуального електричного суперкара HK GT, розробленого спільно з гонконгської фірмою Hybrid Kinetic Group (HKG). Прем’єра прототипу відбудеться 6 березня на Женевському автосалоні.

Pininfarina показала силуэт 800-сильного электрического суперкара

Судячи по зображенню, це буде розкішний чотиримісний автомобіль з двома великими дверима конструкції «крило чайки». Передбачається, що в новинці застосують ті ж технології, що і на седані HKG H600, який показали в Женеві в минулому році.

Склад силової установки включив два електричних двигуна, які в сумі видають 800 кінських сил, а також микротурбогенератор, що виробляє енергію для поповнення запасу акумуляторів. Такий автомобіль здатний прискорюватися з місця до 100 км/год за 2,9 секунди. Запас ходу складає 1000 кілометрів.

Pininfarina показала силуэт 800-сильного электрического суперкара

Hybrid Kinetic Group планує почати серійний випуск електрокарів з микротурбогенераторами в 2020 році. На даний момент у списку розробок компанії також є електричний автобус і автомобіль з двигуном, здатним на пропані, біоетанолі і природному газі.