Поліцейські влаштували погоню за трактором

Полицейские устроили погоню за трактором

Коли говорять про погоні, зазвичай мова йде про спортивних автомобілях або мотоциклах. Але в цьому випадку героєм дня став старий іржавий трактор, який раптом виявив неабияку спритність!

Почалося все цілком звичайно: увагу поліцейських з Нового Томышля (Польща) залучив трактор, який їхав по дорозі без необхідних денних ходових вогнів. Вони також помітили, що за кріслом водія стояв пасажир. Поліцейські зажадали негайно зупинитися, але водій трактора проігнорував це розпорядження, з’їхав з траси і продовжив рух спочатку по грунтовій дорозі, а потім і по орному полю, щоб відірватися від переслідування. Поліція кілька разів намагалася обігнати трактор, але водій чинив опір, намагаючись збити поліцейську машину. Більше того, йому допомагав пасажир: кожен раз, коли вона наближалася, він лягал її ногою.

Полицейские устроили погоню за трактором

Після 30-хвилинної погоні трактор все ж таки здався: його ліве переднє колесо не витримало божевільною поїздки. Поліцейським ледве вдалося скрутити водія і пасажира сільгоспмашини. З’ясувалося, що на тракторі їхали брати з сусіднього села, а намагалися сховатися вони тому, що транспортний засіб не зареєстровано і не мав чинного поліса страхування цивільної відповідальності.

Тепер, крім усього іншого, порушникам доведеться відповісти за шкоду, заподіяну поліцейській машині, а водій буде нести відповідальність за те, що він проігнорував розпорядження дорожньої інспекції. За польськими законами братам загрожує тюремне ув’язнення терміном від 3 місяців до 5 років.