Половина американців не піклується про безпеку собак в машині

Половина американцев не заботится о безопасности собак в машине

Майже половина власників домашніх тварин не мають в машині додаткового захисного обладнання для перевезення вихованців і перевозять їх на передніх сидіннях. Як пише Autoblog, такі дані були отримані за результатами дослідження, проведеного за замовленням компанії Volvo.

В результаті опитування двох тисяч американських автовласників агентство Harris Interactive and Harris Poll з’ясувало, що 97 відсотків водіїв беруть тварин в короткі поїздки. Тільки чверть залишають вихованців будинку, якщо їм належить довгу подорож, і стільки ж прикріплює їх стандартними ременями безпеки. Лише п’ять відсотків заявили, що в їх автомобілі є спеціальні вбудовані утримуючі пристрої для тварин.

Менше половини опитаних вважають, що відсутність вбудованих утримуючих пристроїв для собак свідчить про недостатню увагу виробника до безпеки домашніх тварин. Сімдесят один відсоток автовласників впевнений, що таких пристроїв повинно бути більше.

Тим часом єдиним штатом, який ввів штраф за перевезення тварин на колінах стали Гаваї. Покарання за таке правопорушення становить 97 доларів.