Porsche показав випробування гібридних «Кайенов»

Porsche показал испытания гибридных «Кайенов»

Компанія Porsche розповіла, як проходять фінальні випробування гібридних позашляховиків Cayenne нового покоління. Тести, максимально наближені до реальних умов експлуатації, проходять в околицях Йоханесбурга та на гірських перевалах.

Porsche показал испытания гибридных «Кайенов»

Програма дорожніх випробувань включає в себе тестування автомобілів на дорогах загального користування, в дощову погоду і в умовах екстремально низьких і високих температур. Фінальний етап передсерійних випробувань машин німецький виробник проводить в Південній Африці.

Porsche показал испытания гибридных «Кайенов»

Тут здійснюється фінальна доведення компонентів гібридної силової установки. Позашляховики тестують на забруднених ділянках, в межах міста, на дорогах з поганим покриттям, а також у горах на висоті три тисячі метрів над рівнем моря.

Публічний дебют Porsche Cayenne нового покоління відбувся в серпні минулого року. Позашляховик побудували на новій платформі, що використовувалася раніше на Audi Q7 і Bentley Bentayga, і вперше в історії моделі укомплектували підрулювальною задньою віссю. Гамма двигунів Cayenne складається з двигуна 3.0 V6, який видає 340 кінських сил (450 Нм), 2,9-літрового твін-турбо мотора V6 потужністю 440 кінських сил і 550 Нм моменту, а також 550-сильним 4,0-літровою «битурбовосьмерки».

Porsche показал испытания гибридных «Кайенов»