«Преміальний» Hyundai Santa Fe представлений на Женевському автосалоні

Абсолютно новим поколінням Santa Fe – четвертим за рахунком – вітає фанатів марки Hyundai. А ще – сміливої заявкою на підвищення статусу.

Автомобіль цього покоління виріс в габаритах – 4770 мм проти 4700 мм, причому додавання в основному здійснено за рахунок колісної бази, збільшеною до 2765 мм (2700 мм у третього покоління). Зовні автомобіль повністю змінився – «травоядная» оптика поступилася місцем дворівневим ліхтарям, верхні з яких намальовані з агресивним прищуром. Планочное оформлення решітки радіатора залишено в минулому, на місці планок – великі ланки. На капоті і бічних панелях кузова – гострі підштампування. Задня оптика – теж у два рівня.

«Премиальный» Hyundai Santa Fe представлен на Женевском автосалоне

Зміна зовнішніх габаритів є наслідком збільшення простору в салоні і в багажнику – у п ‘ версії багажник збільшився з 585 до 625 літрів, в семимісцевою – з 125 до 130 літрів. Розкласти задній ряд можна тепер за допомогою одного руху, так і діапазон регулювань ряду як по нахилу, так і в горизонтальній площині досить широкий. Передня панель, в порівнянні з попереднім поколінням, знайшла більше європейського дизайнерського духа – домінуючими є горизонтальні лінії, а мультимедийка з ширяючим сенсорним дисплеєм і «клімат» тепер чітко розділені на блоки. Приладова панель зберегла аналогові шкали лише з боків, посередині ж – семидюймовий екран.

«Премиальный» Hyundai Santa Fe представлен на Женевском автосалоне

Двигуни не зазнали змін – це знайомі нам по попередньому поколінню. Атмосферний бензиновий 2.4-літровий двигун видає 175 л. с., турбований дизельний видає 200 «коней». А ось трансмісія зазнала змін. Замість 6-ступеневої автомата для автомобіля пропоную «автомат» на 8 ступенів. Автомобіль як і раніше передньопривідний з підключається задньою віссю, але електрогідравлічні муфту в повному приводі замінили повністю електричної, що повинно прискорити реакції автомобіля на бездоріжжі.

Можливі «плюшки» комплектацій включають проекційний дисплей на лобове скло, камери кругового огляду, аудіосистему Krell, індукційну зарядку для смартфона, а також можливість керувати функціями автомобіля – замикання дверей, включення мотора, перевірка рівня палива – через смартфон.

Наші ролики з Женеви на YouTube: https://goo.gl/C6XYfh
Наше сообщестово у Facebook: https://www.facebook.com/InfoCar.ua/
Дізнайся Першим в Telegram: http://t.me/infocarua
Цікаві моменти в Instagram: https://www.instagram.com/infocar.ua/