Рамний позашляховик Roewe RX8 надійшов у продаж

Рамный внедорожник Roewe RX8 поступил в продажу

У піднебесній почався прийом замовлень на новий рамний позашляховик Roewe RX8. Мінімальна ціна автомобіля, побудованого на базі моделі Maxus D90, становить 223 800 юанів ($35 389).

Варто відзначити, що в даний час зацікавлені клієнти можуть оформити замовлення на більш дорогі і багаті версії моделі Roewe RX8. Так, за зазначену суму 223 800 юанів пропонується автомобіль в розкішній варіації з заднім приводом. Машина з повним приводом 4WD доступна за ціною від 258 800 юанів ($41 000).

Рамный внедорожник Roewe RX8 поступил в продажу

Як зазначалося раніше, новий позашляховик Roewe RX8 заснований на рамної моделі Maxus D90. Обидва автомобільних бренда входять до складу концерну SAIC. Габарити позашляховика Roewe RX8: 4 923/1 930/1 840 мм Розмір колісної бази – 2 850 мм. Автомобіль доступний з п’яти — або семимісцевим салоном (крісла розташовані за схемою 2+3+2).

Для нового рамного позашляховика Roewe RX8 доступний 2,0-літровий бензиновий двигун, що розвиває 224 сили і 360 Нм крутного моменту. Трансмісія – 6АКП. Тип приводу – задній або повний. Причому у машин з повним приводом 4WD є кілька режимів руху, призначені для різного дорожнього покриття.

Рамный внедорожник Roewe RX8 поступил в продажу

У список оснащення позашляховика Roewe RX8 входять 20-дюймові «катки», шкіряний салон, панорамний дах, обігрів крісел першого і другого ряду, система бездротової зарядки, цифрова приладова панель, інформаційно-розважальна система, камери кругового огляду і багато іншого.

Крім усього іншого, в арсеналі нового позашляховика Roewe RX8 значиться комплекс Super Pilot, до складу якого входить система автоматичного екстреного гальмування, система утримання в смузі руху та система запобігання фронтального зіткнення, а також адаптивний круїз-контроль.

Рамный внедорожник Roewe RX8 поступил в продажу