Renault представила розкішний кросовер Kadjar Armor-Lux

Renault представила роскошный кроссовер Kadjar Armor-Lux

Компанія Renault виводить на ринок нову розкішну версію позашляховика Kadjar, під назвою Armor-Lux. Автомобіль в такому виконанні став найдорожчим в доступній лінійки моделі.

Відразу відзначимо, що модель Renault Kadjar Armor-Lux буде доступна тільки на «домашньому» ринку. У Франції розкішний автомобіль, побудований на базі добре відомого позашляховика Nissan Qashqai, доступний за ціною від 31 400 до 36 900 євро.

Ексклюзивну версію компактного кросу можна відрізнити за пофарбованих у темно-сірий колір корпусам зовнішніх дзеркал заднього виду, а також по захисних накладок на передньому і задньому бампері. Для позашляховика Renault Kadjar Armor-Lux доступно три колірних рішення: синій, сірий або білий.

Renault представила роскошный кроссовер Kadjar Armor-Lux

Крім цього, в оснащення самого дорого Renault Kadjar входить набір унікальних 19-дюймових «ковзанок» і повністю світлодіодна оптика. У салоні автомобіля можна виявити світло-сіру шкіру, рульове колесо з обплетенням із шкіри Nappa, індивідуальні таблички.

Renault представила роскошный кроссовер Kadjar Armor-Lux

Згідно з даними виробника, в арсеналі позашляховика Renault Kadjar Armor-Lux значиться безліч різних систем і електронних помічників, включаючи систему попередження про вихід із займаної смуги і моніторингу «сліпих» зон, а також просунуту акустика Bose.

Renault представила роскошный кроссовер Kadjar Armor-Lux

Зацікавлені французькі клієнти можуть придбати модель Renault Kadjar Armor-Lux з двигунами 1.2 TCe (130 к. с.), 1.6 TCe (165 л. с.) і 1.6 dCi (130 к. с.). Трансмісія – 6МКП або «робот». Привід – передній або повний 4WD.