Renault тестує загадковий кросовер

Renault тестирует загадочный кроссовер

За інформацією Аutoevolution, помічений тестовий мул Renault отримав на 100 мм більшу в порівнянні Каджаром ширину, складну систему підвіски, функцію 4CONTROL, і, мабуть для випробувань, поки оснащений «взуттям не за розміром».

Однак, що це за прототип – поки не ясно.

Renault тестирует загадочный кроссовер

У лінійці Renault вже існує великий кросовер Koleos. Він абсолютно новий і не потребує заміни. Раніше французький автовиробник заявляв, що до 2022 року планує запустити в серію близько 20 нових моделей авто. З них приблизно 12 стануть гібридними, а 8 – повністю електричними.

Renault також оголосив свої плани в найближчі роки скоротити щонайменше вдвічі лінійку дизельних модифікацій, зосередивши увагу на гібридах і електромобілях.

Renault тестирует загадочный кроссовер

Так що у нас залишається лише одне припущення – побачений тестовий мул Renault, ймовірно, є гібридним/електричним флагманським позашляховиком найближчого майбутнього.

Також відомо, що альянс Renault-Nissan-Mitsubishi зараз посилено працює над розробкою повністю електричного «сува» C-сегмента 2-го – 4-го рівнів автономності. Йому потрібна абсолютно нова платформа, і цей процес обійдеться концерну мінімум в 20 млрд. євро.

Renault тестирует загадочный кроссовер