Rimac розпродав все 1914-сильні гиперкары за три тижні

Rimac распродал все 1914-сильные гиперкары за три недели

Компанія Rimac розпродала весь тираж електричного гіперкара C_Two. Як повідомляє видання Autocar з посиланням на представника марки, «майже всі 150 примірників» автомобіля, які планувалося випустити, розпродані за попередніми заявками. Замовлення були отримані протягом трьох тижнів з моменту дебюту машини.

Вартість автомобіля становить мінімум 1,7 мільйона євро. Ще близько 500 тисяч євро покупці можуть витратити на різні опції.

Rimac распродал все 1914-сильные гиперкары за три недели

Новинка, що дебютувала на березневому моторшоу в Женеві, оснащується чотирма електромоторами сумарною потужністю 1914 кінських сил, батареями ємністю 120 кіловат-годин, активної аеродинамікою і системою автономного управління на основі штучного інтелекту.

З нуля до 96 кілометрів на годину гіперкар Rimac C_Two здатний розігнатися за 1,84 секунди, а до 160 кілометрів на годину –за 4,3 секунди. Максимальна швидкість автомобіля досягає 412 кілометрів на годину. Запас ходу — 650 кілометрів.

Rimac распродал все 1914-сильные гиперкары за три недели

Компанія почнеться тестувати автомобіль лише до кінця цього року. А перші покупці отримають свої машини тільки в 2020 році.