Смертельне ДТП з безпілотником Über: поліція вказала на важливі нюанси (відео)

Смертельное ДТП с беспилотником Uber: полиция указала на важные нюансы (видео)

Безпілотний автомобіль компанії Uber, збив на смерть велосипедистку в американському штаті Арізона, можливо, не винен у ДТП. Поліція вважає, що зіткнення не можна було уникнути.

У минулому році влада штату Арізона дозволили компанії Über відчувати автомобілі з автономною системою водіння на дорогах загального користування. Зараз їх уже кілька десятків, і, до сих пір випробування проходили добре, без будь-яких серйозних подій. Але ось тепер безпілотний автомобіль на смерть збив жінку. ?В результаті зіткнення з автономним джипом Volvo загинула 49-річна Елейн Херцберг. Правда, вона переходила дорогу в недозволеному місці. Там не було пішохідного переходу.

«Жінка вийшла з тіні прямо на проїжджу частину. Водієві, думаю, неможливо було уникнути зіткнення, який би автомобіль він не був, звичайний, або з автономною системою керування. За попередніми даними, автомобіль Über не винен у цьому ДТП. Про це свідчать, в тому числі і записи камер відеоспостереження», — сказав один з поліцейських.

На даний момент відомо, що в момент ДТП за кермом безпілотного автомобіля сидів інженер-оператор. Система автономного водіння була включена. Поліція вважає, що немає підстав звинувачувати в ДТП безпілотний автомобіль.

Поліція американського міста Темпі, штат Арізона, опублікувала відеозапис аварії з участю безпілотного автомобіля Uber, в результаті якого загинула велосипедистка.

___________________________

_______________________________

Після цього випадку компанія Über відразу ж прибрала свої автомобілі з доріг не тільки в Арізоні, але і в інших американських штатах і містах, де вони тестувалися (наприклад, Сан-Франциско, Пітсбург). Uber пообіцяв допомогти поліції з’ясувати всі обставини цього трагічного ДТП.