Супербайк Ducati Panigale V4 загорівся у Ванкувері

Супербайк Ducati Panigale V4 загорелся в Ванкувере

Спортбайки Ducati завжди відрізнялися сильним жаром з-під сідла. На деяких сучасних моделях труба колектора, відповідна до заднього циліндру, розташовується під сідлом і часто створює дискомфорт, особливо в теплу погоду.

Зайве тепло від труби колектора тепер є найменшою проблемою для дукатиста «Nitrouz». 15-го березня його абсолютно новий Ducati Panigale V4 буквально загорівся на жвавій вулиці в Ванкувері. Мотоцикл, ясна річ, був на гарантії, тому його замінять.

Новий супербайк Ducati Panigale V4 — один з найсучасніших спортивних мотоциклів, які виробляють 214 л. с. потужності і 124 Нм крутного моменту. Байк комплектується передовий електронікою.

Супербайк Ducati Panigale V4 загорелся в Ванкувере

«Nitrouz», як завжди, їхав на своєму новому мотоциклі Ducati, коли відчув запах горілого. Він подивився вниз і побачив, що його новенький мотоцикл загорівся. Довелося припаркуватися і дивитися, як байк горить. Північноамериканський підрозділ Ducati відразу ж звернулося до власника, запропонував йому новий мотоцикл безкоштовно і все, що йому потрібно в якості компенсації.

Питання залишається відкритим. Чому сталося займання і буде відклична кампанія? У будь-якому випадку добре, що ніхто не постраждав. Чекаємо новин.